RSS

Coś o mnie

Jestem hogis, chociaż tak naprawdę na imię mam Agata, ale niestety przez kilkadziesiąt lat życia nie udało mi się polubić swego imienia. Jest takie sztywne, a „hogis” ma w sobie jakiś polot. A ja właśnie taka jestem – domorosła artystka z jakimś polotem 😉

Decoupage czyli motyw przewodni moich artystycznych działań zauroczył mnie kilka lat temu. Poznałam go za granicą, tam stawiałam pierwsze kroki w nowej technice. Potem metodą prób i błędów starałam się zgłębiać tajniki tej nowatorskiej wtedy w Polsce dziedziny sztuki rękodzielniczej. Z czasem decoupage stał się jednym z moich życiowych priorytetów, moim sposobem na samorealizację, na odcięcie się od smutnawej rzeczywistości. Od kilku lat jestem trenerem decoupage i zachęcam swoich kursantów do poszukiwania pasji w  życiu. Wielu z nich odkryło w tej technice swoje możliwości twórcze. Każda taka osoba umacnia mnie w przekonaniu, że robię coś pożytecznego w życiu.

Od zawsze lubiłam papierkowe zabawy, ale od pewnego czasu papiery wszelkie dręczą mnie natrętnie. Ulegam ich urokowi i tnę, drę, kleję… papiery zabierają mi cały wolny czas, ale poddaję im się z lubością. Są niezwykle inspirujące.

Bawię się kolorami, fakturami i zmiennością materii. Kocham kwiaty i z radością przyjmuję każde, nawet duże florystyczne wyzwanie. Praca z kwiatami pozwala mi odczuwać wszystkimi zmysłami, a to niezwyle cenne doświadczenie.

Mam dom, męża, troje dzieci, pieska, ogródek, rower, dużo lasu wokół i jeszcze kilka innych czasoumilaczy. I dzięki nim wszystkim jest super!

P.S. Otóż zaszła pewna zmiana w moim majętnym posiadaniu. Niedawno zostałam szczęśliwą posiadaczką długo wyczekiwanego zielonego samochodu. No i adoptowałam kota.

P.S. Kolejna zmiana – zielonego autka już nie ma 😦 Na szczęscie kot nadal jest 🙂

P.S. I następna… kotek odszedł 😦 Pewnie wyleguje się w kocim raju…

 

3 responses to “Coś o mnie

 1. Aneta Rutkowska

  5 października 2013 at 19:27

  Swietne buteleczki i wspaniały talent, pozdrawiam:)

   
 2. zuzia

  26 sierpnia 2013 at 12:57

  Podziwiam,piękna stronka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 3. andi

  27 kwietnia 2011 at 16:03

  Super stronka kochanie

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s